Kuruyemiş İthalatı

Kuruyemiş İthalatı

Bir önceki konumuz olan ithal kuruyemiş ile ilgili  olarak benzer olsa da farklı bir başlık altında sizlere yaptığımız kuruyemiş ithalatı hakkında bilgileri vermeye çalışacağız.

Toptan Perakende İthal Kuruyemiş

İthal Toptan Perakende Kuruyemis

Bu konumuzda Yurtdışından ithalatına gerçekleştirdiğimiz kuruyemiş ürünlerin çeşitlerine ve Toptan ve perakende olarak satış fiyatları hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Öncelikle yurtdışından ithalatını gerçekleştirdiğimiz kuruyemiş ürünleri ile ilgili olarak hangi ülkelerden getirdiğimizi belirtelim. Başta İran Afganistan Azerbaycan Brezilya ve Afrika ülkelerinden ithalatımızı gerçekleştiriyoruz.

İthal olarak kuruyemiş kuru meyve ve kuru gıda ürünlerimizi belirtecek olursak: fındık, ceviz, İran üzümü, aşurelik üzüm, kaju ve safran gibi birçok ürünlerimizin ithalatını Türkiye piyasasına yapmaktayız.

Kuru-yemis.com

ithal olarak firmamızdan alabileceğiniz en uygun ve en kaliteli yani birinci kalite düzeyindeki Safran ile kaju ürünlerini kesinlikle bizden alabileceğinizi garanti ediyoruz.

Kuruyemiş ürünlerinin yanı sıra ithal olarak kuru meyve veya kuru gıda ürün satışlarımız da mevcuttur.

Müşteri memnuniyeti adı altında ithal olarak getirdiğimiz her türlü ürünümüz için birinci kalite düzeyinde olup fiyatlarımız uygundur..

1 Comment

Add a Comment
  1. Kuruyemiş ürünlerinin yanı sıra ithal olarak kuru meyve veya kuru gıda ürün satışlarımız da mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.