ithal Kuruyemiş

Toptan Üzüm Kayısı İncir Ceviz Hurma Satışları

ithal Kuruyemiş

16 Aralık 2017 ithal kuruyemiş ithal kuruyemiş Fiyatı Satışı ithal kuruyemiş Fiyatları Satışları Kuruyemiş Kuruyemiş fiyatları Satışları Perakende Kuruyemiş Perakende Kuruyemiş Satışları Fiyatları Toptan Kuruyemiş Toptan Kuruyemiş Fiyatları Toptan Kuruyemiş Fiyatları Satışları Toptan Kuruyemiş Satışları 7
Kuruyemiş, ithal kuruyemiş, ithal kuruyemiş fiyatları, toptan ithal kuruyemiş fiyatı satışı fiyatları, uygun ithal kuruyemiş, toptan kuruyemiş

İthal Kuruyemiş Fiyatları Satışları

Kuruyemiş, ithal kuruyemiş, ithal kuruyemiş fiyatları, toptan ithal kuruyemiş fiyatı satışı fiyatları, uygun ithal kuruyemiş, toptan kuruyemişKuruyemiş ürünlerimiz hem yerli hemde ithal kuruyemiş olarak iki farklı şekilde satış seçeneklerimiz mevcuttur.

Örneğin kaju, hünnap çeşitleri, amerikan bademi, İran üzümü gibi ürünlerimizi yurt dışından ithal ederek ülkemiz de satışını gerçekleştiriyoruz.

Her çeşit ithal kuruyemiş, ithal kuru meyve ve ithal kuru gıda satışlarını da yaptığımızı özellikle de belirtmek isteriz.

Kuruyemiş, kuru meyve veya kuru gıda ürünlerimizi almadan önce test yani numune alabilirsiniz bizden. Böylece kalitesine kendiniz karar verirsiniz.

Merkezi satış bölgemiz Adapazarı / Sakarya’da olup ülkemizin her bölgesine kuruyemiş, kuru gıda ve meyve ürünlerinin satışlarını gerçekleştirebiliyoruz.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kadar gerek perakende kuruyemiş gerekse de toptan kuruyemiş satışlarını yapmaktayız.

Müşteri memnuniyeti bizler için hem misyonumuz ve hemde vizyonumuz gereği önceliklidir.

Fiyatlarımız gayet uygundur. Ürünlerimiz birinci sınıf kalite düzeyindedir.

Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz lütfen.

 

7 cevap

 1. Kaju Alıcı dedi ki:

  Kaju toptan alım düşünüyoruz 250KG
  Fiyat verir misiniz

  • Admin dedi ki:

   Mail adresiniz hata vermektedir.
   Telefon numaranızı yazarsanız daha hızlı iletişime geçebiliriz.

 2. Gaye Ira dedi ki:

  Siteniz satılık ise görüşmelere başlayalım.

  • Admin dedi ki:

   Editör cevabı:
   Merhabalar Gaye Hanım. Sitemizin kurucu Hüseyin Bey hastane işlemleriyle uğraşmaktadır. Numaranızı bırakın isterseniz. Konuşalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir